bob_bos2015
BOB: Kilnrae Back in Time (l) / BOS: Kharisma Beautiful Darkness (r)

Kampioenschapsclubmatch Apeldoorn 25 mei 2016
Keurmeester: Dhr. D. Howarth  (GB)

BOB: Kilnrae Back in Time
BOS: Kharisma Beautiful Darkness

 

Reuen
CAC                              Kilnrae Back in Time
RCAC                            Liric Xcaliber

Teven
CAC                              Kharisma Beautiful Darkness
RCAC                           Royal Gordons Born Appia

Clubwinnaar                 Kilnrae Back in Time
Beste Pup                     New Destiny Beautiful Darkness
Beste Jeugdhond         Heavenly From the Moorland Friends
Beste Gebruikshond     Irving John Beautiful Darkness
Beste Veteraan             Sophie from a Bandajou Romance

Jongste puppyklas reuen
1Vb                               New Lord Lennox of Beautiful Darkness

Puppyklas reuen
1VB                              Vangelis Spansett Black Ivy

Jeugdklas reuen
1ZG                             Purple Heart From the Noble Friends

Jongehondenklas reuen
1ZG                              Forester’s Xeres-Cheyenne of Darkmoor

Openklas reuen
1U                                Bournefield IveArrived
2U                                Mr. Magoo From the Noble Friends
3U                                Giorgio From the Moorland Friends
4U                                Tribal Hunters Till Kingdom Come
ZG                               Figo From the Moorland Friends

Fokkersklas reuen
1U                                Ego From the Moorland Friends
2ZG                             King of the Beautiful Darkness

Gebruikshondenklas reuen
1U                                Irving John Beautiful Darkness

Kampioensklas reuen
1U                                Kilnrae Back in Time
2U                                Liric Xcaliber

Jongste puppyklas teven
1VB                              New Destiny Beautiful Darkness
2VB                              Lilou des Rieux en Valdaine

Jeugdklas teven
1U                                Heavenly From the Moorland Friends
2U                                Spansett No One Like You LJCH
3U                                Raven’s Dawn
4U                                Pretty Lilly From the Noble Friends

Jongehondenklas teven
Abs.                             Penny Lane From the Noble Friends

Openklas teven
1U                               Royal Gordons Born Appia
2U                               Chloe From the Beaten Track
3U                               Stirling’s Hunting Avaneeh
4U                               Tribal Hunters Viva La Vida
U                                 Lourdace Special Licence to Eusanit

Fokkersklas teven
1U                               Ebbi From the Moorland Friends
2ZG                            Spansett Magic Dancin on Stardust BJCH

Kampioensklas teven
1U                              Kharisma Beautiful Darkness
2U                              Cullodena Cadha v. Margnes v.d. Sterre

Veteranenklas teven
1U                              Sophie from a Bandajou Romance

Tevens zijn er nog een aantal wisselbekers (beschikbaar gesteld door diverse (ex) leden en het bestuur van de VES), die alleen uitgereikt worden aan leden van de vereniging:

Wisselbeker:
Voor:
Gewonnen door:

Noble Friends Wisselbokaal 

Best of Breed 

Kamp. Kilnrae Back in Time 

From the Glossy Friends Bokaal 

Beste Opposite Sex 

Kharisma Beautiful Darkness 

VES Braveheart Cup

Beste Jongste Pup 

New Destiny Beautiful Darkness

Courage Cup

Beste Pup 

Vangelis Spansett Black Ivy

DP Velemans Beste Jeugdhond Wisselbeker

Beste Jeugdhond

Heavenly From the Moorland Friends

Fire'sons Garden Wisselbokaal

Beste Jongehond

Forester's Xeres Cheyenne of Darkmoor

SpanSett Trophy

Beste v.d. Openklas

Bournefield IveArrived

Beautiful Darkness Breeders Cup

Beste v.d. Fokkersklas

Ego From the Moorland Friends

Black Grouse Trophy

Beste Gebruikshond

Irving John Beautiful Darkness

Kilnrae Whirlwind Memorial Trophy

Beste v.d. Kampioensklas

Kamp. Kilnrae Back in Time 

Blockhuijs Veteranenbokaal

Beste Veteraan

Sophie from a Bandajou Romance 

 

Deze dag werd georganiseerd in samenwerking met Vereniging van liefhebbers van de Engelse Setter en de Nederlandse Pointer Club onder de naam Britse Staande Hondenshow. Buiten de normale keuringen werden er ook een kind/hond show en junior handling georganiseerd en waren er na de keuringen nog eindkeuringen, hieronder de uitslagen: 

Kind-Hond Show (5-10) 
1e plaats                           Rilana Velemans              
2e plaats                           Milena van Opstal
3e plaats                           Branko van Opstal
 

Juniorhandling (10-17)
1e plaats                           Lisanne Bakker
2e plaats                           Renzo Colonna
3e plaats                           Mariska de Haan
4e plaats                           Kaya Tervelde
5e plaats                           Mandy de Haan
 
Koppelklasse
1e plaats                           Gordon Setters van Mevr. Weber
2e plaats                           Engelse Setters van Dhr. Z. Dzionek
 
 
Beste Pup in Show
Gordon Setter                   Spansett Vangelis Black Ivy
Beste Jeugdhond in Show
Engelse Setter                  Vanquish Move Forward
 
Beste Veteraan in Show
Engelse Setter                  Fantail’s Justify My Faith
 
Beste Britse Staande hond in Show   
Engelse Setter                 Upperwood Silent Rumours
 
 
error: © GSVN: All rights reserved !!